Кухонний простір


2.04.2018

Кухонний простір

Кухня - це приміщення обмеженої площі, але з великим функціональним навантаженням, адже тут ми не тільки готуємо їжу і обідаємо всією сім'єю, але і зустрічаємо гостей. Ось чому дуже важливо раціонально використовувати увесь доступний вільний простір.

Кухонні куточки в цьому відношенні хороші тим, що дозволяють задіяти навіть той кутовий простір, який зазвичай залишається невикористаним. На відміну від стільців і табуретів, сучасні кухонні куточки мають під м'яким сидінням місткі відсіки для зберігання необхідних у побуті предметів.

У каталозі на сайті представлено кілька моделей компактних кутових диванів на кухню з механізмом трансформації «дельфін», які напевно зацікавлять власників невеликих однокімнатних квартир. В розкладеному вигляді такий диванчик стане гідною альтернативою ліжка, а кухня виконає роль додаткової спальні.

Якщо ви придивляєтесь кухонний куточок для маленької кухні, рекомендуємо звернути увагу на компактні моделі без підлокітників - вони прекрасно впишуться навіть в саму мініатюрну кухню.

Як виробник меблів, наш інтернет-маркет пропонує купити куточок на кухню з наявності і під замовлення без додаткових націнок і переплат посередникам.